Całomiesięczna konsultacja emailowa z psychologiem

Informacje o pakiecie:

Pakiet zawiera całomiesięczną konsultację z psychologiem za pomocą e-mailu. Pierwsze zapytanie wpisz wprost do zamówienia, nie bój się rozpisać. Przez cały czas będzie ci odpowiadać ten sam psycholog. Możliwe są maksymalnie dwie odpowiedzi psychologa w ciągu jednego dnia.

Konsultacja emailowa służy dla tych, którzy zmagają się z jakimś problemem, i wolą pisemną formę. Niezależnie od tego, czy chodzi o osoby, które z jakiegoś powodu nie są mobilne i nie mogą fizycznie dojeżdżać do poradni psychologicznej, czy też boją się reakcji otoczenia. Często chodzi o ludzi, którzy borykają się z brakiem czasu i nie mogą iść do psychologa w godzinach przyjęć.Jeżeli więc należysz dopublic/faq.html.twig grona tych, którzy wolą napisać swoje uczucia na „papier“, to całomiesięczna konsultacja jest dla ciebie odpowiednim rozwiązaniem.

Jak zamówić konsultację:

  1. Kliknij na „Zamów konsultację“
  2. Wybierz pakiet całomiesięczna konsultacja emailowa z psychologiem i kliknij na „Kontynuuj“
  3. W sekcji E-mail wpisz swój adres e-mail, na który psycholog wyśle ci odpowiedź
  4. W pole „Twoja wiadomość“ napisz jak najwięcej o swoim problemu, który chcesz rozwiązywać* i kliknij na „Dokończ zamówienie“
  5. Wybierz sposób płatności
  6. Jeżeli posiadasz kupon rabotowy czy bon podarunkowy, wpisz jego kod v sekcji „Kupony i bony podarunkowe“
  7. Wypełń rejestrację w przypadku pierwszego zamówienia konsultacji na mojra.pl, albo zaloguj się do swojego konta.
  8. Odhacz zgodę z warunkami handlowymi, przetwarzaniem danych osobowych oraz pole „Nie jestem robotem“
  9. Kliknij na „Dokończ zamówienie“**

Psycholog odpowie ci najpóźniej do 24 godzin od momentu, kiedy nasz system rozpozna przychodzącą płatność za wybraną konsultację. Odpowiedź otrzymasz zawsze PO-PT 8-16 godz.***


*To pole służy do popisu twojego problemu, na który ma ci odpowiedzieć psycholog. NIE BÓJ SIĘ ROZPISAĆ. Liczba znaków nie jest ograniczona. Pamiętaj, że im więcej informacji przekażesz psychologowi(twój wiek, jak długo borykasz się z problemem, jak się czujesz, jak cię to ogranicza.), tym lepiej psycholog będzie w stanie na to reagować.

**Jeżeli wybrałeś płatność kartą, zostaniesz przekierowany na branę płatniczą, gdzie dokonasz zapłatę. W przypadku płatności przelewem wyślemy ci informacje dotyczące zapłaty na twój e-mail.

***Jeżeli nie otrzymasz odpowiedzi w danym terminie, sprawdź folder SPAM. Jeśli i nadal nie znajdziesz odpowiedzi, skontaktuj się z zami, a my to sprawdzimy.


dostępny (od zaraz)

OPINIE KLIENTÓW

Już dziś zacznij zmieniać swoje życie na lepsze!    Zarezerwuj wolny termin już teraz