Jeżeli zmagasz się w swoim życiu z jakimś problemem, sytuacją kryzysową lub po prostu chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o sobie, czy poprawić jakość swojego życia, nie wahaj się z nami skontaktować. Z naszego online doractwa psychologicznego może skorzystać każdy, niezależnie od wieku. Dzieci, które nieskończyły jeszcze 15 lat, mogą korzystać z poradni wraz z rodzicami, ze zgodą rodziców i bez nich. .


Psycholodzy, którzy pracują w poradni są specjalistami w swojej dziedzinie. Jeżeli masz następujące problemy, możesz liczyć na ich pomoc: depresja, bezsenność, stres, spięcie i nepokój, strach i lęk, nagła śmierć bliskiej osoby, wypalenie zawodowe, brak pewności siebie, wstyd w relacjach interpersonalnych, problem z komunikacją, uzależnienie, osobowość, problemy w wychowywaniu dzieci, problemy w szkole i szykana, kryzys w małżeństwie, zdrada, zła komunikacja. ).


Mojra.pl, online poradnia psychologiczna korzysta z internetu, aby pomóc ludziom, którzy potrzebują pilnej konsultacji psychologicznej. Właśnie dzięki internetu możemy komunikować się poprzez Skype, WhatsApp i Viber (opcjonalnie przez telefon) z ludźmi z całej Polski i z zagranicy. Nasi psycholodzy preferują już sprawdzoną formę konsultacji przez Skype. Możesz komunikować się z psychologiem online z własnego domu za pomocą kamerki, bez konieczności wychodzenia. Jeżeli klient nie życzy sobie, by go psycholog zobaczył, nie musi włączać kamerki. Nasz psycholog ma włączoną kamerkę zawsze.


Byś mógł skontaktować się z naszym psychologiem, musisz mieć nainstalowany jeden z następujących programów na komputerze lub w telefonie komórkowym: Skype, WhatsApp lub Viber. Polecamy Skype.

Konsultacje psychologiczne klienci płacą za pośrednictwem bramy płatniczej GoPay (karta kredytowa, karta debetowa) lub przelewem na konto bankowe poradni.


W każdym profilu psychologa znajdziesz informacje na temat zagadnień, którymi się zajmuje. Jeśli nie jesteś pewien, którego psychologa wybrać, nie wahaj się z nami skontaktować. Doradzimy Ci, który psycholog będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie.


To może się zdarzyć i ty jako nasz klient masz prawo zmienić psychologa, jeśli uznasz, że to konieczne. Musisz jednak zdać sobie sprawę, że nie warto przechodzić od jednego psychologa do innego. Jeśli zdecydujesz się zmienić psychologa, pamiętaj, że ten nowy psycholog nie zna twojego problemu, więc zaczynasz z nim od nowa. Psycholodzy nie przekazują sobie informacji o klientach. Każda wizyta u psychologa jest poufna.


Najpierw wybierasz długość konsultacji psychologicznej według własnego wyboru (30, 60 albo 90 minut). Jeżeli będzie to twoja pierwsza wizyta u psychologa zalecamy wybrać długość 60 minut. Po dokonaniu płatności na swoim koncie na stronie www.mojra.pl będziesz miał wszystkie potrzebne informacje.

Dalszą konsultację możesz zamawiać po zalogowaniu się. Nasza poradnia psychologiczna jest dostępna również po 16 godzinie czy w weekend. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pomoc psychologiczna powinna być dostępna w możliwie najkrótszym czasie.


Po rezerwacji terminu w naszym kalendarzu a otrzymaniu pieniędzy na nasze konto, wyślemy Ci e-mail z następującymi informacjami:

 • potwierdzenie terminu online konsultacji psychologicznej
 • skype nazwę wybranego psychologa
 • twój unikatowy kod

Wszystkie te informacje możesz zobaczyć także na swoim koncie po zalogowaniu się. W czasie online konsultacji psychologicznej, który wybrałeś, dodajesz psychologa do kontaktów Skype. Następnie wyślij w wiadomości na Skypie swój unikatowy kod, który otrzymałeś w e-mailu. Potem już wystarczy, że poczekasz aż psycholog zadzwoni do ciebie po sprawdzeniu danych.


Przed konsultacją nie musisz się już niczym martwić. Psycholog sam skontaktuje się z tobą sposobem, który wybrałeś. Możesz ale zostawić swojemu psychologowi przed konsultacją komentarz. Te funkcję znajdziesz w szczegółach Twojej konsultacji po zalogowaniu. Tutaj możesz krótko opisać swojemu psychologowi konkretny problem, aby psycholog mógł łatwiej przygotować się do konsultacji.


Nie trzeba się martwić. Wszystkie te informacje znajdziesz na swoim koncie na stronie internetowej www.mojra.pl.


Zdajemy sobie sprawę z tego, że może nieoczekiwanie wystąpić awaria połączenia internetowego. Nie martw się. Wiedz, że nasi psycholodzy będą dostępni przez cały czas, w którym miała przebiegać konsultacja psychologiczna, którą zamówiłeś i za którą płacisz. Ważne jest przede wszystkim, aby spróbować ponownie nawiązać połączenie internetowe, które zostało przerwane. To samo zrobi nasz psycholog. Jeśli błąd wystąpił po naszej stronie, oferujemy nową datę online konsultacji psychologicznej bezpłatnie (kwota zapłacona tobą zostanie ci zwrócona na twoje konto). Termin nowej konsultacji zostanie wysłany na twój e-mail. Jeśli błąd jest po twojej stronie, mamy również rozwiązanie. Nasz psycholog skontaktuje się z tobą pod numer telefonu, który podałeś podczas rejestracji a konsultacją będzie przebiegać w formie rozmowy telefonicznej. Jeżeli jednak zdecydujesz się nie wykorzystać tej możliwości, pieniądze nie zostaną ci zwrócone.


Nie musisz obawiać się tego, że skuteczność online konsultacji psychologicznych nie jest taka sama jak konsultacje z psychologiem twarzą w twarz. Zgodnie z wynikami badań, które dotyczą tej kwestii, skuteczność konsultacji psychologicznych online jest w pełni porównywalna ze skutecznością konsultacji z psychologiem twarzą w twarz.


 1. Kliknij na „zamów konsultację“ w górnej części strony internetowej
 2. Z menu wybierz „konsultacja emailowa“
 3. Wybierz pakiet konsultacji, który Cię interesuje (1x, 3x, miesięczny)
 4. Wybierz sposób płatności*
 5. Wypełnij Twój adres emailowy
 6. W polu „Twoja wiadomość“ wpisz jak najwięcej informacji o problemu, który chcesz rozwiązać **
 7. Wyślij zamówienie

*Psycholog odpowie Ci najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu, kiedy nasz system zarejestruje przychodzącą płatność za wybraną konsultację. Odpowiedź otrzymasz od PO-PA 8-16 godz.

**To pole służy do opisania Twojego problemu, na który powinien Ci odpowiedzieć nasz psycholog.


Jeśli zamówiłeś konsultację e-mailową, a następnie zamawiasz dalszą, ten sam psycholog zawsze odpowie na Twój e-mail. Działa to tak samo z pakietem konsultacji e-mailowych, psycholog, który odpowiedział po raz pierwszy, zawsze odpowie na nie.


Na wszystkie oferowane konsultacje możesz zakupić bon podarunkowy. Bon jest przenośny, dlatego możesz go podarować komukolwiek. Ważność bonu jest 4 miesiące. Wszystkie produkty znajdziesz w nagłówku naszej strony internetowej. Po zamówieniu bonu podarunkowego zostanie Ci wygenerowany kod, który zostanie zapisany na Twoim koncie użytkownika. Zostanie Ci także automatycznie wygenerowany bon podarunkowy. Ten znajdziesz również na swoim koncie. Wszystkie informacje zostaną Ci też wysłane na e-mail.

Podczas składania zamówienia masz możliwość zaznaczyć „wysłanie bonu podarunkowego na adres“. Jeżeli wybierzesz te opcję, bon podarunkowy zostanie ci wysłany pocztą. Cena wysyłki wynosi 23 Kč.


Jeżeli posiadasz bon podarunkowy i chcesz zamówić konsultację postępuj tak:

 1. Na bonie podarunkowym znajdziesz formę konsultacji (e-mail, telefon, pakiet konsultacji)
 2. W menu wybierz „zamów konsultację“
 3. Wybierz sposób konsultacji
 4. Na końcu zamówienia wybierz sposób płatności „pakiety mojra.pl“
 5. W sekcji „Kupony i bony podarunkowe“ wpisz wygenerowany kod w pole „Kod bonu podarunkowego/ pakietu“. Cena konsultacji wynosić będzie 0 Kč/Euro.
 6. Potem dokończ zamówienie


Często spotykamy się z pytaniem klientów, jeżeli mogą korzystać z naszej poradni psychologicznej i za granicą. Jesteśmy jedyną poradnią tego rodzaju w Czechach. Jesteśmy tu także dla klientów ze Słowacji. Dużo klientów mowiących po czesku i słowacku żyje za granicą, więc i dla tych klientów zapewniamy pomoc psychologiczną.


Oczywiście, że tak. W takim wypadku istnieją dwie możliwości

 • Na końcu zamówienia wybierz płatność kartą kredytową. W takim wypadku nie ma żadnych opłat.
 • Drugą możliwością jest przelew bankowy. Waluta konta bankowego jest w euro a konto prowadzone jest na Słowacji.


Przelew bankowy CZ

Bank: Československá obchodní banka / ČSOB

Waluta: CZK

Konto: 295588680/0300


Zagraniczny przelew bankowy

IBAN: CZ05 0300 0000 0002 9558 8680

BIG: CEKOCZPP


(Płatność przelewem z zagranicy kosztuje o 100 Kč więcej. Chodzi o opłatę bankową.)Przelew bankowy CZ - EURO

Bank: Fio banka

Waluta: EURO

Konto: 2601905525/2010


Zagraniczny przelew bankowy

IBAN: CZ68 2010 0000 0026 0190 5525

BIG: FIOBCZPPXXX

(Płatność z zagranicy bez żadnych dodatkowych opłat, jeżeli chodzi o płatność w ramach UE. Płatność przelewem z tzw. krajów trzecich kosztuje o 100 Kč więcej. Chodzi o opłatę bankową)

Przelew bankowy PL

Bank: Bank Spółdzielczy w Cieszynie

Waluta: PLN

Konto: 45 8113 0007 2001 0052 7624 0001


Zagraniczny przelew bankowy

IBAN: PL45811300072001005276240001

BIG: POLUPLPR

(Płatność z zagranicy bez żadnych dodatkowych opłat, jeżeli chodzi o płatność w ramach PLN. Płatność przelewem z tzw. krajów trzecich kosztuje o 100 Kč więcej. Chodzi o opłatę bankową)

Należy pamiętać, że termin konsultacji psychologicznej jest obowiązkowy. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziesz chciał anulować termin, możesz tak zrobić po zalogowaniu się na swoim koncie na www.mojra.pl. W tym wypadku możesz wybrać nowy termin konsultacji, albo zostaną ci zwrócone pieniądze. W przypadku, że anulujesz termin w czasie krótszym niż 48 godzin przed konsultacją , bądź psycholog nie będzie mógł się z tobą skontaktować, pieniądze nie zostaną ci zwrócone.


Zniżkę na konsultację psychologiczną mogą otrzymać osoby potrzebujące pomocy, które nie są w stanie sobie na nią pozwolić. Dotyczy to głównie osób w wieku emerytalnym, matek na urlopach macierzyńskich, studentów oraz osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Więcej informacji można znaleźć w sekcji: Rabat konsultacji psychologicznych 

Zniżkę mogą otrzymać ludzie, którzy potrzebują pomocy a ich sytuacja finansowa nie pozwala im korzystać z porady psychologa. Są to w szczególności emeryci, matki na urlopie macierzyńskim, samotne matki, studenci a także ludzie, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Aby uzyskać więcej informacji, czytaj: Zniżki na konsultacje psychologiczną.


Jeżeli zapomniałeś swoje hasło do logowania, kliknij tutaj, wpisz Twój adres e-mail i potwierdź przyciskem Odtwórz hasło. Wszystkie potrzebne informacje zostaną wysłane Ci emailem.


Tak, ponieważ zapewniamy również pomoc psychologiczną osobom, które mieszkają lub pracują za granicą. To psycholog dzwoni do ciebie, więc nie musisz się martwić o wysoki rachunek za telefon, to my płacimy za połączenie.


Tak, oferujemy. Możesz konsultować się z psychologami mówiącymi po czesku i słowacku, ale także z psychologiem anglojęzycznym, psychologiem niemieckojęzycznym, psychologiem polskojęzycznym i psychologiem hiszpańskojęzycznym.


Pierwszy pomysł narodził się w naszych głowach w 2015 roku i po roku ciężkich przygotowań oficjalnie uruchomiliśmy poradnie w grudniu 2016 roku. Jeśli interesują Cię dalsze informacje na temat historii naszej poradni i naszej ścieżki, którą podążamy, możesz przeczytać artykuł na naszym blogu:

https://blog.mojra.cz/clanek/mojra-cz-nase-cesta-2015-2020

W tym artykule znajdziesz również film o naszej podróży


Tak, oferujemy tę usługę. Jeżeli potrzebujesz, aby psycholog sporządził ci raport z konsutlacji, musisz najpierw zamówić konsultacje emailową. Usługa kosztuje tyle samo jak 1x konsultacja emailowa patrz cennik.

Wykonaj następujące:

 • Kliknij na „zamów konsultacje“ w górnej części strony internetowej
 • Wybierz „konsultacja emailowa“
 • Wybierz 1x konsultacja emailowa z psychologiem
 • Wpisz swój adres email
 • W pole „Twoja wiadomość“ napisz, že chcesz uzyskać potwierdzenie/raport z konsultacji, wpisz ID kosultacji a wszelkie wymagania dotyczące treści potwierdzenia.
 • Wybierz sposób płatności*
 • Zaznacz pole "Nie jestem robotem"
 • Wyślij zamówienie przyciskem na "Dokończ zamówienie"

-------------------

*Psycholog odpowie ci w ciągu 24 godzin od momentu, kiedy nasz system zaewiduje zapłatę za zamówienie. Odpowiedź otrzymasz zawsze od PO-PT 8-16 godz.

Tak, można skorzystać z takiej formy w naszej poradni. Poinformuj psychologa o wideokonferencji w komentarzu do konsultacji, aby mógł przygotawać się do tej opcji. Ty jedna zabezpieczasz techniczne połączenie wideokonferencji. Psycholog dzwoni przez Skype, WhatsApp lub Viber na kontakt, który wpiszesz w zamówieniu konsultacji, partnera do rozmowy łączysz ty sam. Dlatego ważne jest, abyś wszystko przygotował technicznie i wypróbował jakość połączenia. W przypadku, że po rozpoczęciu konsultacji nie uda się przeprowadzić wideokonferencji, nie jest to powód do przesunięcia terminu konsultacji albo zwrotu kwoty za konsultację.


Wszystkie instrukcje i dane logowania do firmowego portalu zamówień otrzymasz od swojego pracodawcy.

Procedura wygląda wtedy następująco:

 • Najpierw zaloguj się tutaj: https://mojra.pl/zaloguj.
 • Po zalogowaniu możesz przystąpić do stworzenia zamówienia.
 • W ostatnim kroku zamówienia tworzysz swój osobisty profil na mojra.pl (UWAGA, wszelkie zamówienia muszą być zawsze składane przez firmowy portal zamówień)

Zgodnie z naszym regulaminem nie jest możliwe nagranie wideo lub audio konsultacji bez zgody psychologa. Jeśli potrzebujesz tego WYŁĄCZNIE DLA SWOJEJ POTRZEBY, naprzykład aby móc uporządkować swoje myśli, itp. możesz wyjątkowo nagrywać, ale tylko i wyłącznie ze ZGODĄ PSYCHOLOGA. Ważne jest, aby zgoda była jasna i rozpoznawalna już na początku nagrania. 

Przykład:

Skontaktuje się z Tobą psycholog, zapytasz go, czy możesz nagrać konsultację. Zgadza się, włączasz nagranie i na początku nagrania ponownie pytasz psychologa, czy zgadza się na to nagranie.

Jeśli zrobisz nagranie, na którym na jego początku wyraźnie nie słychać zgodę psychologa, nagranie to zostanie uznane jako naruszenie warunków handlowych poradni i takie postępowanie będzie karane prawnie. 

Klient sam zapewnia nagranie po stronie technicznej. Chcąc nagrać konsultację trzeba być przygotowanym, nie ma możliwości przedłużenia konsultacji o czas przygotowania techniki do nagrania.
Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami pod adresem poradnia@mojra.pl lub skorzystaj z czatu online w prawym dolnym rogu strony.Już dziś zacznij zmieniać swoje życie na lepsze!    Zarezerwuj wolny termin już teraz