3x Emailová konzultace s psychologem

Informacje o pakiecie:

Pakiet zawiera trzy odpowiedzi psychologa, które zostaną wysłane ci na e-mail. Pierwsze zapytanie wpisz wprost w zamówienie, nie bój się rozpisać jak najbardziej. Na wszystkie 3 konsultacje będzie odpowiadać ci ten sam psycholog.

Konsultacja emailowa służy dla tych, którzy zmagają się z jakimś problemem, i wolą pisemną formę. Niezależnie od tego, czy chodzi o osoby, które z jakiegoś powodu nie są mobilne i nie mogą fizycznie dojeżdżać do poradni psychologicznej, czy też boją się reakcji otoczenia. Często chodzi o ludzi, którzy borykają się z brakiem czasu i nie mogą iść do psychologa w godzinach przyjęć. Jednorazowa konsultacja emailowa może służyć jako forma terapii wspomagającej, np. dla uzupełnienia informacji.

Jak zamówić konsultację:

  1. Kliknij na „Zamów konsultację“
  2. Wybierz pakiet 3x konsultacja emailowa z psychologiem i kliknij na „Kontynuuj“
  3. W sekcji E-mail wpisz swój adres e-mail, na który psycholog wyśle ci odpowiedź
  4. W pole „Twoja wiadomość“ napisz jak najwięcej o swoim problemu, który chcesz rozwiązywać* i kliknij na „Dokończ zamówienie“
  5. Wybierz sposób płatności
  6. Jeżeli posiadasz kupon rabotowy czy bon upominkowy, wpisz jego kod v sekcji „Kupony i bony podarunkowe“
  7. Wypełń rejestrację w przypadku pierwszego zamówienia konsultacji na mojra.pl, albo zaloguj się do swojego konta.
  8. Odhacz zgodę z warunkami handlowymi, przetwarzaniem danych osobowych oraz pole „Nie jestem robotem“
  9. Kliknij na „Dokończ zamówienie“**

Psycholog odpowie ci najpóźniej do 24 godzin od momentu, kiedy nasz system rozpozna przychodzącą płatność za wybraną konsultację. Odpowiedź otrzymasz zawsze PO-PT 8-16 godz.***


*To pole służy do popisu twojego problemu, na który ma ci odpowiedzieć psycholog. NIE BÓJ SIĘ ROZPISAĆ. Liczba znaków nie jest ograniczona. Pamiętaj, że im więcej informacji przekażesz psychologowi(twój wiek, jak długo borykasz się z problemem, jak się czujesz, jak cię to ogranicza.), tym lepiej psycholog będzie w stanie na to reagować.

**Jeżeli wybrałeś płatność kartą, zostaniesz przekierowany na branę płatniczą, gdzie dokonasz zapłatę. W przypadku płatności przelewem wyślemy ci informacje dotyczące zapłaty na twój e-mail.

***Jeżeli nie otrzymasz odpowiedzi w danym terminie, sprawdź folder SPAM. Jeśli i nadal nie znajdziesz odpowiedzi, skontaktuj się z zami, a my to sprawdzimy.


dostępny (od zaraz)

OPINIE KLIENTÓW

Już dziś zacznij zmieniać swoje życie na lepsze!    Zarezerwuj wolny termin już teraz