Komplexní psychologická péče

Informacje o pakiecie:

Pakiet zawiera 3x60 minut konsultacji z psychologiem w formie wideo rozmowy przez Skype, WhatsApp, Viber lub rozmowy telefonicznej. Do tego otrzymujesz darmowo 1x konsultację emailową.

Pakiet jest przydatny, kiedy potrzebujesz rozwiązać nagły lub długotrwały kryzys życiowy, czujesz, że coś jest nie tak z twoją psychiką, rozwiązujesz problemy partnerskie, rodzinne, w pracy, w wychowywaniu dzieci, lub inne problemy osobiste a wiesz już teraz, że jednorazowa konsultacja ci nie wystarczy. Liczba osób podczas konsultacji nie jest ograniczona, dlatego pakiet można wykorzystać i na terapię w parze. Z konsultaci emailowej możesz skorzystać w ramach pierwszego kontaktu z psychologiem, kiedy opiszesz mu szcegółowo swój problem, albo uzupełnisz informacje przed konsultacją.

Jeżeli pakiet nie wykorzystasz w całości, może z niego skorzystać również ktoś z twoich bliskich.

Pragniemy Państwo poinformować, że konsultacja w naszej poradni trwa 60 minut, a nie 50 minut jak w innych poradniach. Otrzymają tak Państwo darmowo około 17% więcej czasu na rozwiązywanie swoich osobistych problemów z psychologiem lub terapeutem.

Z tym pakietem otrzymasz o 30 minuj więcej czasu niż w innej poradni.

Jak zamówić pakiet:

  1. Kliknij na „Zamów konsultację“
  2. Zaznacz pakiet 3x 60minutowa konsultacja + 1x konsultacja emailowa gratis
  3. Wybierz sposób płatności
  4. Wpisz dane do rejestracji i zaloguj się, wyraź zgodę z warunkami handlowymi i przetwarzaniem danych osobowych, odhacz pole nie jestem robotem.
  5. Kliknij na „Dokończ zamówienie“ *

* Jeżeli wybrałeś płatność kartą, zostaniesz przekierowany do bramy płatniczej, gdzie dokonasz zapłaty. W przypadku płatności przelewem bankowym, informacje dotyczące zapłaty wyślemy ci na adres email.

Jak skorzystać z pakietu?

  1. Przejdź do zamówienia przez zakładkę "zamów konsultację psychologiczną" w górnej części strony, lub kliknij na wolny termin w profilu psychologa.
  2. Wybierz sobie jednego z naszych psychologów i kliknij na „Wybierz psychologa“ pod jego zdjęciem
  3. Wybierz datę, czas i sposób konsultacji (Skype, telefon, WhatsApp, Viber), wpisz swój kontakt (Skype imię, telefon) i do notatki opisz krótko swój problem. Kliknij na „Kontynuuj“
  4. W następnym kroku zamówienia wybierasz jako sposób płatności „Pakiety Mojra.pl“. W sekcji „Kupony i bony podarunkowe“ wpisz kod twojego pakietu, dane do logowania i odhacz pole nie jestem robotem.
  5. Kliknij na „Dokończ zamówienie“

Tak samo postępuj przy każdym dalszym zamówieniu z pakietu.

z konsultacji emailowej , którą w ramach pakietu otrzymujesz darmowo, wystarczy wysłać twoje zapytanie na e-mail poradnia@mojra.pl i psycholog odpowie ci do 24 godzin. Jeżeli nie otrzymasz odpowiedzi w tym okresie sprawdź swoją pocztę SPAM.

Pakiet jest ważny 5 miesięcy od zakupu.


dostępny (od zaraz)

Już dziś zacznij zmieniać swoje życie na lepsze!    Zarezerwuj wolny termin już teraz