Prosty sposób na osiągnięcie większej produktywności, wzajemnego uznania i uniknięcia problemów w twojej firmie.

Tylko zadowolony pracownik bez problemów osobistych może w pełni i efektywnie wykonywać swą pracę.

Zarówno długotrwałe i krótkotrwałe problemy wpływają na niewłaściwą wydajność pracy

Pracownicy często przenoszą swoje niezadowolenie między cały zespół oraz twoich klientów

Nie potrzebujemy osobistego kontaktu! Pomożemy ci skutecznie online

Wkrótce zauważysz zwiększenie efektywności i motywacji do pracy

Problemy psychiczne mają wpływ na cały organizm

Psychika wpływa na odporność. Osoba zdrowa psychicznie rzadziej bywa chora. Zapobiegaj nieobecnościom w pracy

Jesteś właścicielem firmy, która sba o swoich pracowników i chcesz dla nich jak najlepiej? Jednocześnie chcesz zwiększyć wydajność pracy, rozładować napięte relacje w pracy i uzyskać lepszy standard korporacyjny.

Dobrze funkcjonujące relacje w pracy, zadowoleni i produktywni pracownicy to marzenie każdego pracodawcy. Niestety, rzeczywistość jest przeważnie odwrotna i komunikacja w miejscu pracy często jest zablokowana. Pracownicy rzutują swoje problemy osobiste na zaangażowanie w pracę i postrzegają pracę jedynie jako zło konieczne Zduś te i inne problemy jeszcze w zarodku.

To bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla Ciebie, jak i Twoich pracowników. Pracownik uczestniczy w konsultacjach w domowym zaciszu. Konsultacja z psychologiem odbywa się poza godzinami pracy, dzięki czemu ograniczysz nieobecność pracownika w pracy .


Psychologiczne konsultacje telefoniczne dla twoich pracowników

Przez Skype, WhatsApp, Viber, telefon w formie „cam to cam“

Konsultacje pisemne online w formie emaila i czatu

Przez Skype, WhatsApp, Viber i email

Zaproponujesz swoim pracownikom konsultacje w formie benefitów firmowych

Niezaprzeczalna przewaga konkurencyjna

Rabaty ilościowe

Według liczby pracowników

Bony upominkowe (podarunkowe), kupony rabatowe

Wszystko w formie drukowanej i elektronicznej wraz z dokumentacją

Portal administracyjny dla firm

Będziesz mieć dostęp do informacji o ilości konsultacji przeprowadzonych w czasie rzeczywistym. Nie zobaczysz jednak, kto z pracowników był na terapii

Wsparcie telefoniczne dla pracowników

Pon.-pt. 8:00-20:00 pomoc w wyborze psychologa, pomoc w dokończeniu lub utworzeniu zamówienia

Konsultacje w godzinach popołudniowych, a także w weekendy

Psycholog zawsze dzwoni do pracownika. Pracownik nie ponosi kosztów

Anonimowa rejestracja

Całkowita anonimowość pracowników

Wydatki pod kontrolą

Całkowita przejrzystość, brak ukrytych opłat

Możliwość konsultacji w 15 językach bez ograniczeń

Pracownik może bez ograniczeń korzystać z tych języków:

Masz do dyspozycji 72 psychologów z różnych dziedzin psychologii.

W tem sposób może rozwiązać teoretycznie każdy problem

Dlaczego warto mieć psychologa w firmie?

Każdy z nas spędza dużo czasu w pracy, oczywiste jest to, że lepiej jest spędzić czas tam, gdzie czujemy się dobrze. Dodatkowo okazuje się, że w przyjaznej atmosferze pracownicy są bardziej wydajni. Analogicznie, gdy relacje w pracy są złe a konflikty pojawiają się jeden za drugim, etyka pracy natychmiastowo się obniża.

Czy wiesz, że złe relacje w miejscu pracy moga być jedną z przyczyn wypalenia? Przejawia się ono nadmierną niechęcią, utratą motywacji, brakiem zainteresowania pracą…

Zastraszanie w miejscu pracy: Mobbing i Bossing

Mobbing to rodzaj bardzo wyrafinowanego zastraszania w miejscu pracy, w pozycji agresora znajduje się grupa współpracowników. Mobbing w miejscu pracy nie musi mieć miejsca jedynie wśród pracowników, częstym zjawiskiem jest również psychiczny terror ze strony przełożonego, tzw. bossing.

Zastraszanie w miejscu pracy powoduje niechęć pracowników, zmniejsza motywację do pracy a pracownik cierpi ze wszystkich stron.

Konflikty, pomówienia i intrygi

Chociaż w tym przypadku nie chodzi o znęcanie się, sytuacja jest również dość nieprzyjemna dla poszczególnych pracowników. Wieczne kłótnie, konflikty i intrygi mogą sprawić, że dzień w pracy będzie bardzo nieprzyjemny.

Konflikty, pomówienia i intrygi w miejscu pracy powodują, że pracownicy walczą ze sobą, nie mogąc wtedy efejtywnie pracować w zespole. Pracownicy są sfrustrowani i nie mają ochoty przychodzić do pracy, są również częściej chorzy, wybierają urlopy, urlopy bezpłatne lub niezdolność do pracy.

Związki miłosne

Relacje miłosne w miejscu pracy mogą naprawdę zepsuć atmosferę. Często cała sytuacja wywołuje spore kontrowersje w całym zespole,

Relacje miłosne w miejscu pracy powodują spore problemy. Pracownicy – kochankowie – zwracają większą uwagę na siebie niż na pracę, nie potrafią się wystarczająco skoncentrować, ich nieobecnośc w miejscu pracy wzrasta.

Problemy osobowości

Rozstanie, rozwód, depresja, problemy z dziećmi, utrata bliskiej osoby… Problemy rodzinne, partnerskie i osobiste obniżają wydajność pracy pracowników. Ponieważ tylko pracownik, który jest zadowolony w życiu osobistym, może dobrze i wydajnie wykonywać swoją pracę.

CO O NAS MÓWIĄ GAZETY, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

Z psychologiczną poradnią Mojra nawiązałam współpracę przez przypadek – potrzebowałam rozszerzyć portfolio psychologów i terapeutów, którzy potrafią i chętnie doradzą naszym czytelniczkom w trudnych sytuacjach życiowych, profesjonalnie ocenią ich prawdziwe historie i zmotywują do jak najlepszego rozwiązywania problemów. Natrafiłam na ich stronę internetową, znaleźliśmy wspólny język a ja dziś się bardzo cieszę, że grupa Mojra stanęła na mojej drodze. Na razie tylko służbowo i mam nadzieję, że tak zostanie. Jednak nigdy nie wiadomo, kiedy będzie psychoterapeuta będzie potrzebny. Jest to szczególnie prawdziwe w dzisiejszych czasach. Jednak współpraca okazała się dla nas bardzo przydatna i wierzę, że jest wartościowa nie tylko dla czytelniczek www.vlasta.cz ale również dla tych, którzy inspirują się innymi i często mają trudności ze znalezieniem prostych rozwiązań we własnych sytuacjach granicznych w życiu.

Jitka Musilová
redaktor magazynu Vlasta i strony internetowej Vlasta.cz

Vlasta.cz

Z psychologiczną poradnią Mojra.cz jesteśmy w kontakcie od stycznia 2020 i komunikację możemy jedynie chwalić. Są profesjonalistami nie tylko w swojej dziedzinie, ale też w przygotowywaniu artykułów i materiałów dla naszego internetowego magazynu dla dzieci. Artykuły do czasopisma są przygotowywane w bardzo delikatnej i czytelnej formie, dotyczą tematów, które mogą niepokoić zarówno dzieci, jak i rodziców pochodzących z czeskich i mieszanych rodzin mieszkających za granicą. Bardzo się cieszymy, że nawiązaliśmy współpracę i wierzymy, że są korzyścią dla naszych małych czytelników i przewodnikiem dla ich rodziców.

Ivana Kacmaz
redaktor naczelna, wiceprezes stowarzyszenia Krajánek na świecie

Časopis program magazín pro Ostravu a Severní Moravu

Współpracujemy z Mojra.cz od 2018 roku, nie tylko w drukowanym magazie Program ale również w formie artykułów w Magazynie na naszych stronach internetowych www.eprogram.cz. Czytelnicy naszego periodyku mogą w ten sposób korzystać z poradnictwa na dany temat albo kliknąć na stronę mojra.cz i rozwiązywać swoje probkemy z ekspertami. Wierzymy, że dzięki tej współpracy wiele osob znajdzie drogę do „swojego psychologa“ bez początkowej nieśmiałości i w mniej czasochłonny sposób.

Ing. Hana Marušáková
redaktor naczelny magazynu Program

Časopis program magazín pro Ostravu a Severní Moravu

phdr Michaela Miechová: Jakie problemy są zbyt duże, a które znów zbyt małe

Co mówią o nas nasi klienci

Za darmo uzyskasz

  • Konsultację testową o długości 30 minut
  • Wersję demo dla korporacyjnego (firmowego) i klienckiego portalu
  • Ofertę cenową na podstawie liczby pracowników twojej firmy
  • Rabaty ilościowe
  • Zadbamy o promocję firmy, ulotki informacyjne, artykuły cykliczne, które odpowiadają twojej firmie i pracownikom, przygotujemy filmy promocyjne i informacyjne
  • Dostarczymy wszystkie instrukcje (podręczniki) zarówno dla pracowników, jak i kierownictwa firmy
  • Dokładnie opiszemy i wyjaśnimy funkcjonalność naszego portalu
  • Całe środowisko jest stworzone bardzo intuicyjnie
  • Raporty firmowe: jakie problemy pojawiają się w twojej firmie
  • Na podstawie raportu zaproponujemy odpowiednie środki zapobiegawcze, indywidualne wykłady/webinaria

Uzyskaj bezpłatną konsultację i wszystkie dane testowe do portalu firmowego.


Zdecydowałeś się zarejestrować swoją firmę? Kliknij przycisk.

Zarejestruj firmę

Email: poradna@mojra.cz
Skype: Poradna-Mojra
Telefon: +420 731 226 690

Firmy, które powierzyły nam opiekę nad swoimi pracownikami

Współpracujemy już z wielu firmami, w tym SIEMENS, Webasto i NN. Cieszymy się z tego, że te firmy zdecydowały się powierzyć nam opiekę nad swoimi pracowikami, bardzo to doceniamy. Ucieszy nas, jeżeli będziemy mogli opiekować się i pracownikami Państwa firmy. Jak już wspomnieliśmy na początku, tylko zadowolony pracownik bez problemów osobistych, może w pełni i efektywnie wykonywać swoją pracę.

Siemens
„Współpracę z poradnią Mojra nawiązaliśmy na początku 2021 roku, a to w formie benefitu dla pracowników z możliwością online doradztwa psychologicznego. Doceniamy ich proaktywne podejście w przypadku wspierania komunikacji wewnętrzenej, kiedy stworzyli dla nas wizytówki z kodem QR, przekazujące naszym pracownikom wszystkie ważne informacje jak postępować w przypadku zainteresowania.“

Kateřina Kotoučková
Human Resources
Siemens, s.r.o., o.z. Elektromotory Frenštát

„W firmie NN ČR oferujemy wszystkim naszym współpracownikom online poradnictwo psychologiczne już ponad 16 miesięcy. Od samego początku jest współpraca z poradnią Mojra dobra i profesjonalna. Bardzo cenimy sobie fakt, że każdy z pracowników może wybrać sobie psychologa i rodzaj konsultacji, który mu odpowiada. Niezaprzeczalną zaletą jest także to, że online konsultacje psychologiczne są dostępne dla każdego prawie natychmiast. Jako pracodawca oczywiście nie mamy szczegółowego przeglądu kto z usługi korzysta, ale ci, którzy zdecydowali się podzielić z nami swoim doświadczeniem, przekazują nam tylko pozytywne opinie.“

Lenka Mikolášková
Senior HR Specialist
NN Česká republika

NN
EUROWAG
„Zdrowie i powszechny well-being pracowników, to jeden z naszych kluczowych priorytetów. Uświadamiamy sobie jednak, że zdrowie oznacza także zdrowie psychiczne, które w czasach pandemii i związanego z nią kryzysu koronawirusowego nabrało na znaczeniu. Tylko zdrowy i zadowolony pracownik może swoją pracę wykonywać jak najlepiej. Dlatego postanowiliśmy zaoferować naszym pracownikom usługę doradztwa psychologicznego i pomóc im pokonać ten trudny okres czasu.

Poradnię psychologiczną Mojra wybraliśmy ze względu na jej innowacyjne podejście w postaci platformy on-line, która pomaga nam świadczyć tę usługę prawie w 16 krajach i w 7 językach. Nasi pracownicy doceniają zwłaszcza zakres oferowanych usług, od kryzysu partnerskiego, depresji po relacje zawodowe i doradztwo z tym związane. Poradnictwo może być w całości prowadzone anonimowo, co szczególnie na początku pomogło i nadal pomaga naszym pracownikom przezwyciężyć początkowe wahania i zacząć korzystać z tego benefitu.

Dziękujemy za elastyczność, profesjonalne podejście i fachowe doradztwo.“

Tomáš Mičuta, MBA
Group Comp&Ben Lead
EUROWAG - W.A.G. payment solutions a.s.

Chciałabym wam przekazać informację zwrotną na temat waszej pracy dla naszej firmy Aptiv Services Czech s.r.o. Wybraliśmy Państwa do przetargu i zwróciliśmy się do Państwa, a także do kilku innych firm z całej Republiki Czeskiej w drugiej połowie zeszłego roku. Szukaliśmy psychologa korporacyjnego, ale wydawało mi się, że jesteśmy bardzo wymagającym klientem. Zależało nam na kimś, kto zaakceptuje wymagania korporacji, kto szanuje procesy związane z wprowadzeniem nowego dostawcy, zależało nam na opłacaniu faktur w typowym dla nas czasie w naszym systemie SAP, zależało nam na tym, aby dostawca komunikował się profesjonalnie online, aby elastyczność czasowa dostawcy była duża oraz żebyśmy mieli wreszcie kogoś, kto naprawdę zadba o nas w dzisiejszych niespokojnych i pełnych napięć czasach. I znaleźliśmy was, znaleźliśmy Poradnię Psychologiczną MOJRA s.r.o. i waszą obsługę, którą nasza firma uważa za ponadstandardową.”

Ing. Martina Matějíčková
HR Manager | EOS Coordinator
Aptiv Services Czech s.r.o.

Aptiv